ارسال نوشته توسط کاربران در وردپرس با گرویتی فرم+ویدیو

در این آموزش با نحوه ساخت فرم ارسال نوشته توسط کاربران در وردپرس با افزونه فرم ساز گرویتی فرم آشنا خواهیم شد.

این قسمت در ادامه آموزش گرویتی فرم تهیه شده است.در این آموزش ها با ساخت انواع فرم ها از فرم های تماس گرفته ،تا فرم پرداخت محصول و فرم های استخدام آشنا می شویم. یکی دیگر از فرم های متداول اجازه دادن به ارسال نوشته توسط کاربران است.

همچنین می توانید از افزونه ارسال مطلب توسط کاربران استفاده کنید که دارای امکانات بیشماری ازجمله ارسال پست به عنوان میهمان ، امکان ایجاد اشتراک به کاربران و ایجاد پروفایل برای کاربران است.

ارسال نوشته توسط کاربران چه کاربردی دارد؟

از فرم های ارسال نوشته در سایت های مختلف مثل سایت های انجمنی ، سایت هایی مثل سایت های آشپزی که به کاربران اجازه می دهند دستور پخت غذاها را ارسال کنند تا با نام آن ها در سایت منتشر شود. استفاده می شود.

در این آموزش ویدیویی از امکان ساخت فرم ارسال نوشته با گرویتی فرم استفاده می کنیم. مانند یک پست معمول که در وردپرس ایجاد می کنیم. این افزونه وردپرس هم به شما اجازه می دهد فیلد هایی مثل عنوان، دسته بندی ، برچسب ، متن و…استفاده می کنیم.

بعد از اینکه کاربران با پر کردن فرم، نوشته دلخواه خود را ارسال می کنند. اگر به قسمت نوشته ها بروید می توانید ببینید که نوشته جدیدی با همان اطلاعات ارسالی ایجاد شده است.

در ویدیوی زیر می توانید با نحوه ساخت فرم های ارسال نوشته توسط کاربران با گرویتی فرم آشنا می شویم.

ارسال نوشته توسط کاربران در وردپرس با گرویتی فرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *