دوره آموزش فروشگاه برتر-معرفی افزونه های ضروری ووکامرس

رایگان

با سلام با دوره آموزش فروشگاه برتر، با شما هستیم این دوره آموزشی برای برطرف کردن نیاز کاربران در جستجو ی افزونه های ضروری ووکامرس، افزایش فروش و جذب کاربران با ارائه و معرفی افزونه های ساده به خصوص برای تازه کار ها تهیه شده است.

این آموزش با هدف ایجاد یک مرجع و ابزار برای معرفی افزونه های لازم برای سایت فروشگاهی معرفی شده است. همان طور که در افزونه جو چندین افزونه لازم برای فروشگاه معرفی شده است.

 

دوره ی آموزش فروشگاه برتر مناسب چه کسانی است؟

این آموزش مناسب همه ی وبمستران و صاحبان فروشگاه اینترنتی است. که فروشگاه خود را با ووکامرس راه اندازی کرده اند. این دوره یک راهنما برای افراد تازه کار و مبتدی است. و برای طراحان سایت و افراد حرفه ای مناسب نمی باشد. این دوره یک راهنما و پکیج است. که در آن افزونه های لازم برای سایت فروشگاهی به خصوص افزونه های رایگان معرفی شده است.

این آموزش تنها معرفی چند افزونه وردپرس نیست. بلکه راهنمایی برای کاربران برای رفع نیازهای یک فروشگاه اینترنتی است.

می توانید ویدیوی معرفی دوره را در زیر ببینید.

چرا استفاده از افزونه های ووکامرس ضروری است؟

در افزونه جو، افزونه ی ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلود  برای راه اندازی سایت فروشگاهی و فروشگاه فایل معرفی شد. همچنین چندین افزونه وردپرس  هم در این زمینه معرفی شد. می دانیم که با ووکامرس به راحتی می توانیم یک فروشگاه اینترنتی کامل را راه اندازی کنیم. پس چه نیازی به افزونه های دیگر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که می دانیم که هر سایت فروشگاهی برای هدفی راه اندازی شده است. و هر وبمستر برای فروشگاه خود هدفی را دنبال می کند. ووکامرس با این که همه ی فرایند فروش محصول را برای شما پیاده سازی می کند. اما برای تغییر برخی قسمت ها،ساده سازی برخی فرایند ها مثل پرداخت، محصولات دانلودی و یا سفارشی سازی برخی قسمت ها و همچنین تسهیل در ارتباط با کاربران نیاز به برخی افزونه ها خواهید داشت. که همین نکات ساده می تواند میزان فروش شما را تا حد زیادی افزایش دهد. در این دوره ی آموزشی با برخی از پرکاربرترین افزونه های ضروری ووکامرس آشنا خواهیم شد.

افزونه های لازم برای سایت فروشگاهی کدام اند؟

در این آموزش قرار نیست افزونه های تجاری معرفی شوند. بلکه با افزونه های رایگان و ساده ای آشنا خواهیم شد. که این افزونه ها علاوه بر ساده سازی فرآیند خرید برای مشتریان بسیاری از نیاز های ساده ی وبمستران و صاحبان فروشگاه های ووکامرسی را برطرف خواهند کرد. بعضی از این افزونه ها در افزونه جو و در بخش دسته بندی فروشگاه معرفی شده اند. گفتنی است. قرار نیست هر فرد همه ی این افزونه ها را در فروشگاه خود نصب کند. بلکه بر حسب نیاز می تواند از چند تا از افزونه های لازم برای ووکامرس در سایت خود استفاده کند.

 

این قسمت رو می توانید از حساب خود دانلود کنید.

در این قسمت از آموزش یک افزونه وردپرس بسیار ساده معرفی می شود که همین افزونه ساده ووکامرس می تواند تاثیر زیادی در کمک به تصمیم گیری کاربران و تجره کاربری آن ها داشته باشد.ویدیوی این آموزش را در زیر می توانید ببینید.

این قسمت رو می توانید از حساب خود دانلود کنید.

در این قسمت از آموزش افزونه های ضروری ووکامرس با افزونه ای بسیار کاربردی برای ایجاد محصولات مورد علاقه توسط کاربران آشنا خواهیم شد. که در سایت هم معرفی شده است.

برای دیدن ویدیوی درس باید عضو دوره شوید.

در این آموزش افزونه ای جهت مقایسه محصولات با یکدیگر توسط کاربران به طور کامل معرفی و تنظیمات بررسی شده است.

برای دیدن ویدیوی درس باید عضو دوره شوید.

تغییر برچسب دکمه های مختلف و سفارش کردن بخش های مختلف ووکامرس

برای دیدن ویدیوی درس باید عضو دوره شوید.

با این افزونه وردپرس شما به راحتی می توانید فرم پرداخت پیش فرض ووکامرس رو تغییر دهید. فیلدها را حذف یا ویرایش کنید.

برای دیدن ویدیوی درس باید عضو دوره شوید.

برای دیدن ویدیوی درس باید عضو دوره شوید.

برای دیدن ویدیوی درس باید عضو دوره شوید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش فروشگاه برتر-معرفی افزونه های ضروری ووکامرس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی فقط برای افراد شرکت کرده در دوره انجام می شود.