لیست بهترین افزونه های پیامک وردپرس فارسی

در این آموزش لیست بهترین افزونه های پیامک وردپرس فارسی که برای ارسال پیامک های مختلف به کاربران مثل پیامک های اطلاع رسانی ، تخفیف ها و کد های اعتبارسنجی به کار می رود را معرفی خواهیم کرد.

بهترین افزونه های پیامک برای وردپرس فارسی

برای ارسال پیامک با افزونه های پیامک وردپرس نیاز به خرید پنل پیامک و نصب افزونه های موردنیاز پیامکی است که می توانید که بعضی از آن ها را از مخزن وردپرس و بعضی از آن ها را از سایت های ارائه دهنده ی پنل پیامکی دریافت و نصب کنید.در ادامه یک لیست از بهترین افزونه های پیامک را معرفی خواهیم کرد. با کلیک بر روی هر افزونه می توانید آموزش آن ها را ببیند.

برای ارسال پیامک سریع و دریافت خط خدماتی می توانید از پنل پیامک پیشنهادی افزونه جو که یکی از بهترین پنل های پیامکی با قیمت های متنوع است استفاده کنید.کد تخفیف:afzonejo

افزونه ثبت نام و ورود با شماره موبایل وردپرس(دیجیتس)

این افزونه محبوب ترین افزونه پیامک وردپرس است که از آن برای ثبت نام و ورود به سایت استفاده می شود.به این ترتیب که کاربر شماره موبایل خود را وارد می کند یک کد اعتبارسنجی برای او ارسال می شود و کاربر با وارد کردن کد وارد سایت می شود.

بهترین افزونه های پیامک وردپرس
افزونه دیجیتتس

این افزونه از پنل های پیامکی مختلف پشتیبانی می کند. می توانید فرم های خود را سفارشی سازی کنید و استایل های مختلفی را برای فرم های ورود و ثبت نام اعمال کنید.

افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی

هر فروشگاه اینترنتی برای ارتباط با مشتریان خود از روش های مختلفی استفاده می کند.ارسال پیامک یکی از سریع ترین روش هاست ، علاوه براین مشتریان معمولا پیامک های خود را سریع تر چک می کنند. افزونه  Persian Woocommerce SMS با پشتیبانی کامل از پنل های پیامک فارسی و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

لیست افزونه های پیامک وردپرس

برخی از ویژگی های این افزونه محبوب ووکامرس عبارتند از:

  • ارسال پیامک وضعیت سفارش به مشتریان ،فروشندگان و مدیران در وضعیت های مختلف سفارش(تکمیل شده، معلق شده و…) به صورت کاملا خودکار
  • خبرنامه حرفه ای محصولات برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی از وضعیت موجود شدن محصولات ، تخفیف ها و…
  • امکان ارسال پیامک به صورت دستی و خودکار
  • و….

بهترین افزونه پیامک وردپرس wp sms

افزونه ای که به دست یک تیم ایرانی ساخته شده و کاملا به فارسی ترجمه شده است.از این افزونه پیامک می توان برای ارسال پیامک به کاربران از پیشخوان وردپرس اقدام کرد. از ویژگی های جالب افزونه wp sms نمایش اعتبار پنل پیامک در پیشخوان وردپرس است. این افزونه دارای یک نسخه تجاری هم می باشد که در اکثر مواقع نیازی به نسخه تجاری نیست.

لیست افزونه های پیامک وردپرس

برخی دیگر از ویژگی های این افزونه پیامکی عبارتند از:

  • امکان گروه بندی شماره ها
  • درون ریزی شماره موبایل
  • دریافت شماره موبایل از طریق خبرنامه
  • دریافت شماره موبایل از طریق فرم ثبت نام کاربران
  • پشتیبانی از پنل های پیامک مختلف
  • و…

افزونه های دیگر پیامک وردپرس

تا اینجا یک لیست از محبوب ترین و بهترین افزونه های پیامک وردپرس را معرفی کردیم که این افزونه ها معمولا با اکثر پنل های پیامکی سازگار هستند. اما پنل های پیامکی مختلف براساس نیاز های کاربران افزونه های پیامکی مختلفی توسعه داده اند که در ادامه به برخی از افزونه های پر کاربرد آشنا خواهیم شد.

افزونه پیامک گراویتی فرم

می دانیم که افزونه فرم ساز گرویتی فرم یکی از برترین افزونه های فرم ساز وردپرس که با آن می توانید انوع فرم های مختلف از فرم های سفارش تا فرم تماس و… را ایجاد کرد. از این افزونه می توانید برای ارسال پیامک بعد از تکمیل فرم به مدیر و کاربر استفاده کنید.

افزونه باشگاه مشتریان وردپرس

یک افزونه پیامک حرفه ای برای جمع آوری و ذخیره سازی شماره مشتریان در پنل پیامک سایت می باشد. با جمع آوری شماره پیامک مشتریان می توانید از اس ام اس مارکتینگ و ارسال پیامک ها تبلیغاتی به مشتریان در زمان های مختلف برای افزایش فروش استفاده کنید.

افزونه پیامک EDD

می دانیم افزونه easy digital downloads (Edd) برای ساخت فروشگاه فایل استفاده می شود. با این افزونه پیامک می توانید به مشتریان فروشگاه به صورت خودکار در هنگام دریافت سفارشات پیامک ارسال کنید.

خلاصه آموزش

ما در این آموزش با لیست بهترین و محبوب ترین افزونه های پیامک وردپرس آشنا شدیم برخی از افزونه ها به طور اختصاصی توسط پنل های پیامکی برحسب نیاز کاربران توسعه داده شده اند که از طریق پنل می توانید آن ها را دریافت کنید . برای خرید پنل پیامکی با قیمت های متنوع و تخفیف می تواند از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *