۶ تا از محبوب ترین افزونه های واتساپ گوگل کروم ۲۰۲۲

معرفی محبوب ترین افزونه های واتساپ گوگل کروم

در این آموزش یک لیست از بهترین و محبوب ترین افزونه های واتساپ گوگل کروم برای استفاده بهتر از واتساپ وب را به شما معرفی خواهیم کرد.

می دانیم که مدتی است که نسخه وب پیام رسان محبوب واتساپ معرفی شده که می تواند به کسب و کار ها و به افرادی که بیشتر از کامپیوتر استفاده می کنند در دسترسی به واتساپ کمک کند.برای استفاده از واتساپ وب کافی است مراحل زیر را طی کند.

 • به آدرس https://web.whatsapp.com/ بروید یک QR کد برای شما به نمایش می گذارد.
 • در گوشی همراه خود وارد واتساپ شوید و روی علامت سه نقطه تنظیمات کلیک کنید.
 • گزینه Linked device را انتخاب و با دوربین گوشی کد را اسکن کنید به این ترتیب شما روی مرورگر خود به واتساپ دسترسی خواهید داشت.

به دلیل اینکه نسخه وب واتساپ ممکن است محدودیت هایی داشته باشد در این آموزش افزونه های واتساپ کروم که می تواند قابلیت های جدیدی به نسخه وب اضافه کند را معرفی خواهیم کرد.

در صورتی که سایت اینترنتی دارید می توانید این آموزش را ببینید: بهترین افزونه های واتساپ وردپرس

نصب و دانلود افزونه های واتساپ گوگل کروم

ما در ادامه لیست بهترین افزونه های واتساپ گوگل کروم را معرفی خواهیم کرد. با کلیک بر روی نام هر افزونه می توانید وارد فروشگاه کروم شوید و افزونه را نصب کنید. در صورت نیاز می توانید آموزش کامل نصب ، دانلود و مدیریت افزونه های گوگل کروم را مشاهده کنید.

۱-افزونه WA Web Plus

محبوب ترین افزونه واتساپ گوگل کرم که توانسته بیش از ۱ میلیون نصب را به ثبت برساند. این افزونه گوگل کروم امکانات جذابی به واتساپ وب شما اضافه می کند از جمله:

 • پنهان کردن یا مات کردن اطلاعات کاربران مثل تصویر ، شماره ، پیام ها و… و نمایش مجدد آن ها با قرار گرفتن روی مخاطب و یا پیام
 • پنهان کردن وضعیت آنلاین بودن
 • پنهان کردن تیک آبی خواندن مطلب یا گوش دادن به پیام صوتی
 • مشاهده وضعیت ها بدون متوجه شدن فرستنده پیام
 • پنهان کردن وضعیت “در حال تایپ کردن…”
 • بازگرداندن پیام های حذف شده
 • قفل صفحه
افزونه های واتساپ گوگل کروم

و امکانات دیگری مثل امکان دانلود وضعیت ها ، پوشه بندی چت ها ، پین کردن چت ها، لایک کردن پیام ها و قرار دادن پس زمینه برای محیط واتساپ.شما می توانید با کلیک بر روی آیکن افزونه امکاناتی را که می خواهید فعال یا غیر فعال کنید.

۲-افزونه Green Multi Messenger for WhatsApp

یکی دیگر از بهترین افزونه های گوگل کروم برای دسترسی به شبکه های اجتماعی محبوب از جمله واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام در یک پنل . شما می توانید بدون وارد کردن آدرس هر شبکه به صورت مجزا با یک کلیک به آن دسترسی داشته باشید.

افزونه های واتساپ گوگل کروم

برای نصب افزونه واتساپ بر روی این لینک کلیک کنید.

۳-افزونه Promote Route

اگر صاحب یک کسب و کار با مخاطبین زیاد هستید که نیاز دارید روزانه پیام های زیادی به صورت گروهی در واتساپ ارسال کنید این افزونه کروم به شما توصیه می شود.با افزونه Promote Route می توانید پیام های خودکار و گروهی و کاملا سفارشی سازی شده ارسال کنید.

افزونه واتساپ Promote Route

با این افزونه پیام ها به صورت پیش فرض گروه بندی شده است مثل پیام های خوانده نشده، شخصی و… . همچنین شما می توانید برای راحتی کار تب های سفارشی جدید هم ایجاد کنید.از دیگر ویژگی های مفید این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خروجی گرفتن از مخاطبان
 • قالب پیام های آماده
 • ارسال پیام به گروه ها ، تب های انتخابی
 • زمان بندی پیام ها
 • پنهان کردن و مات کردن اطلاعات مخاطبین

برای استفاده از امکانات افزونه لازم هست که با حساب گوگل خود لاگین کنید.

۴- افزونه حفظ حریم خصوصی واتساپ

افزونه Privacy Extension For WhatsApp Web اطلاعات واتساپ شما مثل مخاطبین، پیام ها ، شماره ها و… را پنهان و مات می کند و زمانی که روی قسمت مورد نظر قرار بگیرید به صورت شفاف به نمایش می گذارد. شما می توانید گزینه هایی که می خواهید پنهان شود را انتخاب کنید.

معرفی محبوب ترین افزونه های واتساپ گوگل کروم

افزونه حریم خصوصی واتساپ به خصوص برای افرادی که در یک محیط مشترک با دیگران کار می کنند برای حفظ اطلاعات شخصی بسیار کمک کننده خواهد بود.

۵-افزونه ذخیره مخاطبین در واتساپ

با این افزونه که معرفی خواهیم کرد شما می توانید به صورت کامل شماره ها و اطلاعات چت ها و گروه ها را خروجی بگیرید و ذخیره کنید از این شماره ها می توانید در وبسایت خود استفاده کنید و به مخاطبین خود پیامک ارسال کنید. یا این شماره ها را به گوشی و ایمیل خود ارسال کنید.

افزونه ذخیره مخاطبین در واتساپ

توصیه می شود ببینید: ارسال پیامک در وردپرس

امکان خروجی گرفتن از چت ها و گروه های مجزا و یا شماره های ذخیره شده وجود دارد. افزونه Contact Saver for WhatsApp را می توانید از فروشگاه کروم دانلود کنید.

۶-افزونه کروم بکاپ چت های واتساپ

اگر چت ها و گفتگو های شما خیلی برایتان مهم است و می خواهید یک پشتیبان و ذخیره از آن داشته باشید کافی است افزونه Backup WhatsApp Chats را بر روی مرورگر خود ذخیره کنید.امکان انتخاب یک بازه زمانی برای ذخیره چت ها وجود دارد.

خلاصه آموزش

در این آموزش با یک لیست از بهترین و محبوب ترین افزونه های واتساپ گوگل کروم آشنا شدیم. این افزونه ها به خصوص برای افرادی که روزانه زمان زیادی را از واتساپ وب استفاده می کنند بسیار کاربردی خواهید بود.در صورتی که سایت وردپرس دارید می توانید از افزونه چت واتساپ برای اتصال سایت خود به شبکه اجتماعی واتساپ استفاده کنید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب آموزش