پیکربندی افزونه ایزی دیجیتال دانلود-تنظیمات عمومی ایزی دیجیتال دانود-جلسه اول

در این جلسه از آموزش افزونه ایزی دیجیتال پیکربندی و تنظیمات عمومی افزونهEDD بررسی خواهد شد.همان طور که می دانیم از افزونه ایزی دیجتال دانلود برای را ه اندازی فروشگاه فایل استفاده می شود. که افزونه جو اقدام به آموزش آن کرده است.

پیکربندی افزونه ایزی دیجیتال

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ، کافی است. نام دانلود ها در پیشخوان اضافه می شود. کافی است بر روی پیکربندی کلیک کنید. در اولین تب تنظمات عمومی ایزی دیجیتال وجود دارد.خود تنظیمات عمومی به سه بخش عمومی ، واحد ارزی و API تقسیم می شود.

تنظیمات عمومی افزونه ایزی دیجیتال
تنظیمات عمومی افزونه ایزی دیجیتال

تنظمیات عمومی

برگه ها:بعد از نصب افزونه easy digital downloads، بلافاصله برگه های مربوط به افزونه ایجاد می شوند. که عمدتا مربوط به عملیات پرداخت و دانلود فایل پس از پرداخت هستند. که با مراجعه به قسمت برگه ها می توانید آن را ببینید.

که به طور دستی هم می توانید هریک از آن ها را ایجاد کنید. مثلا برای برگه پرداخت می توانید. این کد کوتاه  [download_checkout] را درون برگه قرار دهید. تا برگه مربط ایجاد شود.

موقعیت فروشگاه:در این قسمت کافی است کشور و استان خود را انتخاب کنید.مثلا Iran,Fars.

تنظیمات عمومی  ایزی دیجیتال دانلود
تنظیمات عمومی ایزی دیجیتال دانلود

اجازه ردگیری:این تیک در واقع چیز مهمی نیست و فقط یک اجازه به افزونه جهت ردگیری فروشگاه شما برای بهبود افزونه است.برای اینکه تغییرات شما از بین نرود بر روی ذخیره کلیک کنید.

واحد ارزی

در این قسمت پیکربندی واحد پولی را مشخص می کنید. که کافی است.آن را بر روی ریال ایران قرار دهید. در قسمت موقعیت نمایش علامت ارزی هم برای پول ایران کافی است. آن را بعد قرار دهید تا نام ریال بعد از عدد قرار گیرد مثلا ۱۰۰۰ریال.

پیکربندی easy digital downloads
پیکربندی easy digital downloads

در قسمت بعد هم می توانید جداکننده ی هزارگان را مشخص کنید. مثلا۱۰.۰۰۰ که جداکننده یک نقطه است.

API

این قسمت امکان جدیدی است که به وسیله ی آن می توانید آمار فروشگاه خود را از دیگر دستگاه های دیگر همچون گوشی رصد کنید.

۲+