پیکربندی درگاه های پرداخت افزونه ایزی دیجیتال-جلسه چهارم

در این آموزش با نحوه اتصال به درگاه های پرداخت در افزونه ایزی دیجیتال دانلود آشنا خواهیم شد.

افزونه ایزی دیجیتال دانلود از چه درگاه ی پرداختی پشتیبانی می کند؟

افزونه ایزی دیجیتال از همه ی درگاه های پرداخت بانکی اعم از در گاه های واسط و درگاه های بانکی پشتیبانی می کند.

اتصال به درگاه های بانکی: برای اتصال به درگاه های پرداخت بانک های رسمی نیاز به اخذ مجوز های لازم و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دارید.

اتصال به درگاه های واسط:همان طور که می دانیم درگاه های واسط به عنوان یک واسطه عمل می کنند. یعنی پس از خرید کاربر پول به جای اینکه مستقیما به حساب شما واریز شود به حساب این درگاه ها واریز می شود. و شما می توانید پس ازکسر کارمزد اندکی پول خود را از آن ها دریافت نمایید.که این روش به خصوص برای سایت های تازه تاسیس امکان مفید وقابل اعتمادیی است.

اتصال به درگاه پرداخت واسط

برای اتصال به یکی از درگاه های واسط همچون پی،پی لاین، زرین پال …کافی است . در سایت آن ها ثبت نام و دامنه خود را معرفی کنید.پس از ارسال مدارک و بررسی درخواست به شما یک کد داده می شود که می توانید با آن به درگاه متصل شود.

برای اتصال افزونه ایزی دیجیتال به درگاه های پرداخت واسط کافی است. مراحل زیر را دنبال کنید.

زمان مورد نیاز: ۵ دقیقه.

  1. دریافت کلید API

    کافی است. پس از ثبت نام در یکی از این درگاه ها و بررسی مدارک این کلید را دریافت کنید.

  2. نصب افزونه

    از سایت درگاه های واسط افزونه اتصال ایزی دیجیتال به درگاه را دریافت و در وردپرس از قسمت افزونه ها، افزودن نصب و فعال کیند.

  3. فعال سازی

    برای فعال سازی درگاه کافی است به قسمت دانلود ها ،پیکربندی و درگاه های پرداخت بروید. نام درگاه جدید را مشاهده می کنید تیک فعال سازی آن را بزنید. و در قسمت کلید Api کد دریافتی خود را وارد و ذخیره سازی را انحام دهید.درگاه های پرداخت easy digital downloads

فعال سازی حالت آزمایشی

برای آزمایش عملکرد افزونه و مشاهده آمار ها و نحوه پرداخت توسط افزونه ایزی دیجیتال دانلود می توانید.از قسمت دانلود ها ،پیکر بندی، درگاه ها تیک حالت آزمایشی را فعال کنید. که در این صورت اتصال به درگاه صورت نمی گیرد وفقط یک حالت تست است.

 درگاه های پرداخت افزونه ایزی دیجیتال
درگاه های پرداخت افزونه ایزی دیجیتال
۱+