wordpress recaptcha integration

افزونه ریکپچا برای وردپرس-افزونه WordPress ReCaptcha Integration

  • آخرین بروز رسانی: 2 ماه قبل
  • تعداد نصب های فعال:+ 10000
  • نسخه افزونه: 1.2.3
  • امتیاز کاربران وردپرس :4.5 از 5 ستاره
  • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 4.9.15
  • حداقل نسخه وردپرس :3.8
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

از افزونه WordPress ReCaptcha Integration برای افزودن ریکپچا به وردپرس در فرم های مختلف همچون فرم ورود، ثبت نام و …استفاده می شود. که می تواند تاثیر خوبی در امنیت سایت شما داشته باشد.از قابلیت خوب برای این افزونه امکان انتخاب زبان ریکپچا است.

توصیه می شود بخوانید:نصب و فعال سازی افزونه وردپرس

چرا استفاده از افزونه ریکپچا برای وردپرس ضروری است؟

می دانیم مهم ترین مسئله برای هر سایت امنیت آن می باشد. چون هرنوع خرابکاری و یا دستکاری در اطلاعات سایت می تواند خسارت جبران ناپذیری به یک کسب وکار وارد کنید. بسیاری از تلاش های خرابکارانه از طریق فرم های نا امن صورت می گیرد از جمله ارسال اطلاعات مکرر به فرم ها یا ورود غیر مجاز به سایت. داشتن همین افزونه ریکپچا ساده در وردپرس می تواند از بسیاری از این تلاش ها جلوگیری کند.

تنظیمات افزونه WordPress ReCaptcha Integration

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ریکپچا برای وردپرس ،  نام Recaptcha  در قسمت تنظیمات قرار می گیرد.برای فعال سازی افزونه شما نیاز به معرفی سایت خود به گوگل و دریافت شناسه سایت(site key) و شناسه امنیتی(secret key) از صفحهGoogle racaptcha amin page  دارید،که مانند شکل زیر باید در فیلد های موردنظر آن وارد کنید.

می توانید بخوانید:نحوه دریافت شناسه کپچا از گوگل

افزونه WordPress ReCaptcha Integration
افزونه WordPress ReCaptcha Integration

تنطیمات مربوط به فرم ها(Protect)

در این قسمت مشخص می کنید که می خواهید افزونه ریکپچا برای چه فرم های فعال باشد.که به تریب شامل فرم ورود،فرم ثبت نام،فرم نظرات و فرم فراموشی گذرواژه است.

  • گزینه Disable recatcha verification… افزونه ریکپچا را برای کاربران لاگین کرده غیر فعال می کند.
  • Prevent lockout: بهتر این است. تیک این مورد را فعال کنید چون باعث می شود اگر به دلایلی افزونه کار نکرد مدیر سایت بتواند بدون تایید ریکپچا وارد شود.
افزونه WordPress ReCaptcha Integration
افزونه WordPress ReCaptcha Integration

تنظیمات استایل افزونه ریکپچای وردپرس

در این قسمت مهم ترین تنظیمات شامل انتخاب زبان ریکپچا و استایل به صورت تیره یا روشن است.همچنین در بخش Connect شما می توانید شناسه دریافتی از گوگل را تغییر دهید یا آن را تست کنید. گزینه Disable Submit Button دکمه ورود را تا زمانی که ریکپچا تایید شود غیر فعال می کند. در این مورد را هم بهتر است تیک را نزنید تا در مواقعی که اشکالی پیش آمد مدیر بتواند وارد مدیریت سایت شود.

 افزونه ریکپچا برای وردپرس
افزونه ریکپچا برای وردپرس

خلاصه :در این آموزش با یک افزونه وردپرس برای افزودن ریکپچا به فرم های مختلف آشنا شدیم توصیه می شود افزونه عضویت وردپرس را هم بخوانید.

۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.