افزونه Yoast seo

بهترین افزونه سئو وردپرس-افزونه یواست سئو-افزونه yoast seo

 • آخرین بروز رسانی: 2 ساعت قبل
 • تعداد نصب های فعال:+ 5 میلیون
 • نسخه افزونه: 14.5
 • امتیاز کاربران وردپرس :4.9 از 5 ستاره
 • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.4.2
 • حداقل نسخه وردپرس :5.3
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

بی شک می توان گفت. افزونه یواست سئو بهترین افزونه سئو وردپرس است. در وردپرس هزارن افزونه در زمینه سئو وجود دارد. که همه ی ابزار های لازم برای سئو از جمله آنالیز نوشته ها،ایجاد نقشه سایت به صورت خودکار،مدیریت لینک ها و…را برای شما فراهم می کنند.افزونه yoast seo همه ی این ابزار ها را با هم دراست.این افزونه وردپرس در ادامه معرفی شده است.

چرا سئوی سایت مهم است؟

همان طور که می دانید. طراحی سایت تنها بخشی از کار است. اگر سایت شما در بین اولین نتایج گوگل یا به عبارت دیگر صفحه ی اول قرار نگیرد. در واقع سایت شما درآمدی برای شما نخواهد داشت. خوشبختانه کار برای کاربران وردپرسی ساده تر است.از آنجا که وردپرس به خوبی برای سئو کدنویسی شده است. و افزونه های متعددی نیز به این منظور نوشته شده است.

در این بین انتخاب بهترین افزونه سئو از بین افزونه های متعدد گام مهمی است. افزونه های زیادی وجود دارند. اما شما نیاز دارید افزونه ای نصب کنید که همه ی ابزار های لازم برای سئو را داشته باشد. افزونه یواست یکی از بهترین ها در این زمینه است.

افزونه جو برای اولین بار راهنمای جامع سئو بدون نیاز به برنامه نویسی را برای کاربران وردپرسی به صورت رایگان متنشر ساخته.که انتخاب افزونه ی سئو یکی از گام هاست.این افزونه سئوی وردپرس برای راحتی کاربران در دو نسخه تجاری و رایگان عرض شده است.که در ادامه ویژگی های این دو نسخه با هم مقایسه شده است.

مقایسه نسخه های رایگان و تجاری افزونه یواست سئو

مهم ترین ویژگی های نسخه های رایگان و تجاری افزونه در زیر آمده است.

افزونه yoast seo permiumافزونه رایگان یواست سئو
امکان تنظیم چند کلمه کلیدی،مترادف کلمات کلیدیفقط یک کلمه کلیدی برای هر متن
پیش نمایش گوگل ،توییتر،فیسبوک
دیدن پیش نمایش گوگل و تنظیم عنوان سئو و توضیحات متا
فقط پیش نمایش برای گوگل
آنالیز متن از نظر به کارگیری کلمات کلیدی و مترادف های آنان،لینک های استفاده شده،تصاویر ومتن های جایگزین آنان بویسله ی چراغ های راهنمابررسی میشود
پیشنهاد لینکدهی به مطالب مرتب هنگام نوشتنلینک دهی باید به صورت دستی انجام شود.
بررسی مطالب مهم سایت از نظر تاریخ بروز رسانی و هشدار در مورد آنهابررسی نمی شود.
فرآیند های خودکار از جمله تولید نقشه سایت به صورت خودکار از نوشته ها،برگه ها،دسته بندی ها و…
مدیریت فایل های robots.txt , .httaccess بدون درگیر کردن کاربر به طور مستقیم
انجام می شود.
مدیریت تغییر مسیر هاوحود ندارد.

نصب و پیکربندی بهترین افزونه سئو وردپرس

بعد از نصب و فعال سازی افزونه همانند بقیه ی افزونه های وردپرسی، وارد پیکربندی سریع افزونه yoast seo می شوید.

بعد از فرایند پیکربندی، افزونه برای شروع کار آمده است. که بلاک مربوط به افزونه، در زیر نوشته ها، برگه هاو… قابل استفاده است.

همجنین این افزونه سئو یک آنالیز کلی از نوشته های شما در پیشخوان وردپرس از جمله تعداد نوشته ها و امتیاز نوشته ها را قرار می دهد.

گفتنی است بعد از نصب افزونه به صورت خودکار نقشه ی سایت شما از نوشته ها، برگه ها، دسته بندی ها و … ساخته می شود.

نحوه استفاده از افزونه یواست سئو

استفاده از افزونه سئوی وردپرس بسیار ساده و کاربر پسند است.شاید یکی از دلایل محبوبیت این افزونه همین سادگی پیکربندی و جذابیت استفاده از آن است.بر خلاف نام سئو که برای بسیاری از کاربران ترسناک است.

کافی است از قسمت پیشخوان>>نوشته ها>>افزودن نوشته یک نوشته ی جدید ایجاد کنید. در زیر ادیتور مربوط به نوشته بلاک مربوط به افزونه yoast seo قابل مشاهده است.

افزونه یوست سئو
افزونه سئو یواست

چراغ های راهنمای این افزونه که بیانگر کیفیت نوشته ی شماست. به رنگ های مختلف سبز،نارنجی و قرمز متن شما را به صورت زنده از نظر کلمات کلیدی،لینک ها و… آنالیز می کند.همچنین پیشنمایشی از قطعه ای که در نتایج سرچ ممکن است به نمایش درآید. را نشان می دهد.که می توانید آن را ویرایش کنید.

چراغ های راهنمای افزونه yoast seo

شاید تمایز این افزونه با افزونه های دیگر سئو در همین کاربر پسند بودن و جذابیت استفاده از افزونه است.چراغ های راهنمای افزونه کیفیت متن شما را در سه سطح سبز،نارنجی،قرمز آنالیز می کنند. که بیانگر نمره ی عالی،متوسط و ضعیف است.

چراغ راهنمای سئو:این چراغ متن شما را از نظر سئو، به کارگیری کلمات کلیدی در طول متن و عناوین،لینک های داخلی وخارجی،تصاویر موجود در متن و استفاده از کلمات کلیدی در متن جایگزین تصاویر،طول عنوان سئو و توضیحات متا و استفاده از کلمات کلیدی در آن ها،طول متن و…

افزونه yoast seo
yoast-seo-lights

این افزونه علاوه بر چراغ های کلی برای هریک از آنالیز های خود نیز به طور جداگانه از چراغ راهنما و توضیحات متناسب استفاده می کند.گفتنی است که لازم نیست، همه ی این ویژگی ها به رنگ سبز در آیند. همین که اکثر موارد به رنگ سبز باشند. و چراغ سئو به رنگ سبز باشد کافی است.

افزونه سئو وردپرس
yoast-seo-lights

چراغ راهنمای خوانایی:که متن شما را از نظر قابلیت خوانایی،طول متن ها و طول بند ها مورد آنالیز قرار می دهد.

ساخت نقشه ی سایت به صورت خودکار

افزونه سئو یواست پس از نصب و فعال سازی نقشه سایت را به طور خودکار از نوشته ها،برگه ها و… می سازد.

برای فعال بودن نقشه ی سایت کافی است از قسمت سئو»عمومی»امکانات دقت کنید، که نقشه های xml سایت بر روی روشن قرار داشته باشد.

yoast-seo-sitemap

برای مشاهده ی نقشه ی سایت تولید شده توسط این افزونه سئو وردپرس کافی است. بر روی علامت سوال کنار نقشه های xml کلیک کنید. و سپس بر روی مشاهده نقشه سایت کلیک کنید.

بهترین افزونه سئو
yoast-seo-sitemap

آدرس نقشه ی سایت تولید شده مانند شکل زیر به طور پیش فرض مانند http://example.com/sitemap_index.html است. example.com نام دامنه ی شماست.

Xml_site_map
۷+

2 پاسخ به “بهترین افزونه سئو وردپرس-افزونه یواست سئو-افزونه yoast seo”

 1. علی گفت:

  با سلام
  وقتی افزونه یا قالب های پرمیوم را از سایت هایی مثل ژاکت میخریم ایا فقط می توان در یک سایت استفاده کرد یا میتوان در پروژه های دیگر نیز استفاده کرد
  با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.