نصب گروهی افزونه ها در وردپرس

نصب گروهی افزونه ها در وردپرس با WPCore Plugin Manager -ایجاد لیست افزونه ها

  • آخرین بروز رسانی: 7 ماه قبل
  • تعداد نصب های فعال:+ 10000
  • نسخه افزونه: 1.9.0
  • امتیاز کاربران وردپرس :4.8 از 5 ستاره
  • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.3.4
  • حداقل نسخه وردپرس :3.5
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

از افزونه وردپرس WPCore Plugin Manager برای نصب گروهی افزونه ها در وردپرس و ایجاد لیست افزونه ها استفاده می شود. به طوری که شما در هر سایتی می توانید به این لیست دسترسی داشته باشید و با یک کلیک آن ها را نصب کنید.

توصیه می شود بخوانید: افزونه لایک وردپرس

نصب گروهی افزونه های وردپرس چه کاربردی دارد؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید. که سایت های زیادی ایجاد می کنید. و هر دفعه باید لیستی از افزونه های پرکاربرد وردپرس را نصب کنید. اما می دانیم که در وردپرس این امکان وجود ندارد. که شما بتوانید همه ی افزونه ها را با هم نصب کنید. و باید تک تک آن ها را جستجو و سپس نصب کنید. که این کار ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد.اما چه می شود اگر یک لیست از افزونه های پرکاربرد داشته باشید و هر جا که نیاز داشتید به آن دسترسی پیدا کنید و با یک کلیک آن ها را نصب کنید.

ما در این جا افزونه وردپرس نصب گروهی افزونه ها را به شما معرفی خواهیم کرد. کار شما را راحت می کند.

توصیه می شود بخوانید: افزونه ایجاد خبرنامه در وردپرس

نصب افزونه WPCore Plugin Manager

می توانید نسخه رایگان این افزونه را از مخزن وردپرس wordpress.org به راحتی نصب کنید. بعد از نصب و فعال سازی افزونه وردپرس نام WPCore در پیشخوان شما قرار می گیرد.که با کلیک بر روی آن تنظیمات آن را می توانید مشاهده کنید.

نصب گروهی افزونه وردپرس
نصب گروهی افزونه وردپرس

در مرحله ها بعد لازم است. که لیستی از افزونه های دلخواه خود ایجاد کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ایجاد لیست افزونه های پرکاربرد در وردپرس

برای ایجاد لیست افزونه ها کافی است . به آدرس بروید. در اینجا به راحتی می توانید . با وارد کردن نام کاربری، ایمیل و رمز عبور و پذیرش قوانین بر روی Create Account کلیک کنید. تا حساب کاربری شما ساخته شود.

ایجاد لیست افزونه ها در وردپرس
ایجاد لیست افزونه ها در وردپرس

در این مرحله کافی است یک نام برای لیست افزونه ها وارد کنید. توضیحات اختیاری هم می توانید وارد کنید. و در نهایت مشخص کنید که این لیست public یا عمومی باشد. یعنی همه بتوانند این لیست را ببینید یا خصوصی باشد. حال بر روی Continue کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

WPCore Plugin Manager
WPCore Plugin Manager

شما می توانید با زدن بر روی علامت + یک لیست جدید ایجاد کنید کافی است نام افزونه ها را در قسمت جستجو وارد کنید و آن ها را انتخاب کنید و بر روی Add کلیک کنید تا اضافه شوند. شما در نسخه رایگن افزونه فقط می توانید نام افزونه های مخزن وردپرس را وارد کنید.

نصب گروهی افزونه ها در وردپرس
ایجاد لیست افزونه ها
ایجاد لیست افزونه ها در وردپرس
انتخب افزونه ها

شما می توانید لیست افزونه های پیشنهادی افزونه جو را ببینید. حالا کافی است از قسمت سمت راست و بالا کد را کپی و به تنظیمات افزونه برگردید و بر روی Add collection key کلیک کنید و کد را در اینجا وارد کنید.

WPCore Plugin Manager
کپی کد در سایت
لیست افزونه ها در وردپرس
جایگذاری کد در افزونه

حالا لیست شما مانند تصویر زیر ایجاد شده است. که برای نصب گروهی افزونه ها در سایت وردپرس خود کافی است. بر روی install plugins کلیک کنید.

لیست افزونه ها
لیست افزونه ها

در این مرحله کافی است. تا همه ی افزونه ها را انتخاب و بر روی install و سپس اجرا کلیک کنید. بعد از نصب افزونه ها به همین طریق می توانید آن ها را فعال کنید. حالا اگر شما به قسمت افزونه ها»افزونه های نصب شده بروید. همه ی افزونه ها را می بینید.

نصب گروهی افزونه ها
نصب گروهی افزونه ها

خلاصه:در این آموزش با یک افزونه وردپرس آشنا شدیم .که به شما اجازه می دهد یک لیست از افزونه های پرکاربرد وردپرس ایجاد کنید. و در هر کجا که لازم باشد به آن دسترسی پیدا کنیم و به صورت گروهی افزونه ها را نصب کنیم.

شما همچنین می توانید مقالات افزایش سرعت وردپرس و سئوی وردپرس را نیز بخوانید.

۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.