تغییر عکس پروفایل در وردپرس

تغییر عکس پروفایل در وردپرس به طور مستقیم-افزونه User Profile Picture

  • آخرین بروز رسانی: 3 ماه قبل
  • تعداد نصب های فعال:+ 50000
  • نسخه افزونه: 2.3.11
  • امتیاز کاربران وردپرس :4.6 از 5 ستاره
  • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.4.2
  • حداقل نسخه وردپرس :4.6
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

از افزونه User Profile Picture برای تغییر عکس پروفایل در وردپرس به طور مستقیم از پیشخوان وردپرس و قسمت کاربران استفاده می شود. از این افزونه وردپرس در ویرایشگر بلاک وردپرس هم می توان استفاده کرد.

روش های تغییر عکس پروفایل کاربران در وردپرس

می دانیم که در وردپرس امکان تغییر مستقیم عکس کاربران وجود ندارد. بلکه برای این کار نیاز دارید. که عکس پروفایل خود را در سایت گرواتار ثبت کنید. به این صورت این تصویر همیشه همراه شما خواهد بود و در سایت هایی که از گراواتار پشتیبانی می کنند. به صورت خودکار به نمایش در می آید.که این روش معایبی دارد. از جمله این که این تصویر ممکن است. به درستی بارگذاری نشود. ویا اگر بخواهید آن را تغییر دهید باید به وبسایت گرواتار مراجعه کنید.

روش دوم این است. که شما برای سادگی از افزونه برای تغییر عکس پروفایل کاربران استفاده کنید. که به شما اجازه می دهد از قسمت کاربران این کار را انجام دهید. که ما در ادامه این روش را توضیح خواهیم داد.

توصیه می شود بخوانید: افزونه افزودن آیکون به منو وردپرس

افزونه تغییر عکس پروفایل

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه وردپرس، در قسمت تنظیمات یک قسمت به نام عکس پروفایل کاربران اضافه می شود. که اگر بر روی آن کلیک کنید تنها یک قسمت تنظیمات برای آن وجود دارد. در بروز رسانی های جدید افزونه User Profile Picture این امکان بوجود آمده که بتوانید از افزونه برای نمایش تصویر پروفایل کاربران در ویرایشگر جدید وردپرس (ویرایشگر بلوک ) استفاده کنید. اگر می خواهید آن را در ویرایشگر بلاک غیر فعال کنید، کافی است. تیک این مورد را بزنید. و آن را ذخیره کنید.

تغییر عکس پروفایل در وردپرس
تغییر عکس پروفایل در وردپرس

تغییر عکس پروفایل

برای تغییر تصویر پروفایل، کافی است به قسمت کاربران پیشخوان وردپرس بروید.و کاربر مورد نظر خود را انتخاب کنید و برروی ویرایش کلیک کنید. در صفحه ویرایش کاربر یک قسمت جدید به نام عکس پروفایل ایجاد شده که از این قسمت می توانید تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و از پایین بر روی بروز رسانی شناسنامه کلیک کنید.

افزونه تغییر عکس پروفایل
افزونه تغییر عکس پروفایل

تا اینجا در مورد تغییر تصویر کاربران در وردپرس که هدف اصلی این آموزش بود صحبت کردیم . در ادامه قصد داریم. که از امکان دیگر این افزونه یعنی بلاک های پروفایل این افزونه وردپرس در ویرایشگر جدید استفاده کنیم.

نمایش عکس پروفایل نویسندگان در پست ها

این امکان زمانی کاربرد دارد که بخواهید مثلا عکس پروفایل نویسندگن را در زیر پست هایشان نمایش دهید. تا کاربران بتوانند پست های دیگر نویسنده یا تصویر واطلاعات آن را ببینند.

برای این کار یک برگه یا نوشته را با ویرایشگر بلاک وردپرس باز کنید. از میان بلاک ها، بر روی بلاک عکس پروفایل کاربر مانند تصویر زیر کلیک کنید. این افزونه از دو بلاک User Profile , User profile legacy پشتیبانی می کند. که هردو بلاک یکسان هستند. فقط ظاهر متفاوتی دارند که می توانید آزمایش کنید.

 User Profile Picture
User Profile Picture

که ما همان حالت اول را انتخاب کردیم. با انتخاب این حالت تنظیمات بلاک را در سمت چب ویرایشگر مشاهده خواهید کرد. که شامل تنظیمات کلی ، رنگ ها ، فونت و شبکه های اجتماعی است. که ما موارد مهم را توضیح خواهیم داد.

تغییر عکس پروفایل در وردپرس
تغییر عکس پروفایل در وردپرس

User Profile Setting:مهم ترین تنظیمات در این قسمت قرار دارند. در قسمت اول select user کاربر مورد نظر انتخاب کنید. به این صورت تصویر کاربر و اطلاعات کاربر را در بلاک خواهید دید.

تنظیمات عکس پروفایل
تنظیمات عکس پروفایل

select theme: در این قسمت یک قالب را برای نمایش انتخاب می کنید. که با هر انتخاب ظاهر بلاک تغییر می کند. که حالت اولRegular یا منظم است. که با انتخاب این حالت می توانید متن مشاهد پست ها را تغییر دهید.

Avatar Shape:نمایش تصویر پروفایل به صورت گرد یا مربع

در ادامه مانند تصویر زیر می توانید. برخی قسمت ها مانند نام، عنوان، توضیحات، و دکمه Show View Posts که مربوط نمایش پست های نوشته شده توسط کاربر است را فعال کنید. با فعال سازی عنوان و توضیحات باید متن آن را روی بلک وارد کنید.

افزونه تغییر عکس پروفایل
افزونه تغییر عکس پروفایل

View Post text: در این قسمت می توانید متن دکمه را تغییر دهید.

بقیه تنظیمات مربوط به رنگ ها و تنظیمات فونت و وارد کردن شبکه های اجتماعی است. که به دلیل سادگی توضیح داده نمی شود. با انتشار مطلب می توانید کارایی این افزونه را ببینید. همچنین با ارسال دیدگاه هم خواهید دید که پروفایل کاربران تغییر کرده است.

خلاصه:در این آموزش بایک افزونه وردپرس برای تغییر عکس پروفایل نویسندگان سایت به طور مستقیم آشنا شدیم.

توصیه می شود بخوانید: افزونه کپی خودکار مطالب در وردپرس

۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.