حذف پس زمینه محصولات در وردپرس

تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس-حذف پس زمینه محصولات در وردپرس

  • آخرین بروز رسانی: 5 ماه قبل
  • تعداد نصب های فعال:+ 100
  • نسخه افزونه: 1.2
  • امتیاز کاربران وردپرس :5 از 5 ستاره
  • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.3.4
  • حداقل نسخه وردپرس :4.1
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

با سلام در این آموزش با معرفی یک افزونه وردپرس برای تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس با شما هستیم. با این افزونه شما می توانید پس زمینه محصولات را حذف و به رنگ یا تصویر دلخواه خود تغییر دهید.

افزونه حذف و تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس

ما همیشه از تصاویر مختلفی برای محصولات سایتمان در ووکامرس استفاده می کنیم که ممکن است برخی از آن ها پس زمینه مناسبی نداشته باشند. یا حتی شاید شما بخواهید که پس زمینه همه ی تصاویرتان یکسان و به یک رنگ خاص، به صورت شفاف و یا یک تصویر دلخواه باشد در این صورت آیا باید تک تک تصاویر تان را در برنامه ای مثل فوتوشاپ ویرایش کنید؟

در ادامه این آموزش با معرفی یک افزونه عالی برای حذف پس زمینه پیش فرض محصولات در ووکامرس و سپس انتخاب رنگ و پس زمینه دلخواه برای محصولات با شما هستیم.

تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس
تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس

تنظیمات افزونه Remove products background 

با توجه به رایگان بودن این افزونه وردپرس شما می توانید به راحتی آن را از پیشخوان وردپرس نصب و سپس فعال سازی کنید. پس از فعال کردن افزونه، نام Remove Bg در پیشخوان قرار می گیرد که با کلیک بر روی آن تنظیمات افزونه باز می شود. در این صفحه می بینید یک اخطار به شما می دهد که برای استفاده از افزونه باید یک api key از سایت افزونه داشته باشید . برای دریافت کد کافی است به سادگی در سایت افزونه ثبت نام و با تایید حساب توسط ایمیل و ورود به سایت در قسمت پروفایل خود کد را دریافت کنید.

بعد از کپی کد بر روی ذخیره کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود اکنون افزونه آماده است. در ادامه تنظیمات افزونه را با هم دنبال خواهیم کرد.

حذف پس زمینه محصولات در وردپرس
حذف پس زمینه محصولات در وردپرس
  • choose target products : با انتخاب گزینه اول می توانید پس زمینه همه محصولات را حذف کنید ولی با انتخاب گزینه دوم می توانید id یک محصول خاص را وارد کنید و یا آیدی چند محصول را با کاما از هم جدا کنید .
  • choose target images: در این قسمت مشخص می کنید که تغییرات فقط برای تصویر شاخص هر محصول ووکامرس اعمال شود یا گالری تصاویر که به طور پیش فرض هر دو گزینه انتخاب شده است.
  • include processed images: اگر می خواهید که تصاویری که قبلا با این افزونه ویرایش کرده اید هم background آن ها را تغییر دهید این گزینه را تیک بزنید.
  • set desired output: در این قسمت می توانید رزولوشن خروجی تصاویر را انتخاب کنید که به ترتیب شامل خودکار، مانند حالت پیش نمایش و یا به صورت تمام صفحه است.

حذف پس زمینه محصولات در وردپرس

پس از انتخاب نوع تصاویر و مشخص کردن محصولات در قسمت قبل در ادامه شما می توانید پس زمینه محصولات انتخاب شده را حذف و تغییر دهید. در بخش Make new background می توانید پس زمینه تصویر نهایی را مشخص کنید که حالت اول به صورت شفاف یا transparent است در حالت دوم شما می توانید یک رنگ دلخواه برای پس زمینه انتخاب و در حالت آخر شما می توانید از یک تصویر دلخواه برای background محصولات استفاده کنید.

در قسمت preview شما می توانید با وارد کردن آیدی یک محصول و کلیک بر روی preview یک پیشنمایش از تغییرات ببینید.

Remove products background for WooCommerce
Remove products background for WooCommerce

در نهایت برای اینکه پس زمینه محصولات ووکامرس تغییر کند کافی است که بر روی Start backgroun removal در پایین کلیک کنید و صبر کنید تا پردازش اعمال شود. بعد از اعمال تغییرات یک گزینه با نام restore backup در پایین اضافه می شود که به شما اجازه می دهد که تصاویر پردازش شده را به حالت اولیه باز گردانید البته این امکان فقط یک بار وجود دارد.

تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس
تغییر پس زمینه محصولات در ووکامرس
۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.