افزونه کروم برای دانلود از اینستاگرام IG Downloader

افزونه کروم برای دانلود از اینستاگرام IG Downloader
 • نوع افزونه :گوگل کروم
 • برنامه :اینستاگرام
(3) افزودن به علاقه مندی ها

در این آموزش با یکی از بهترین افزونه های گوگل کروم برای دانلود عکس، ویدیو ، استوری و IGTV از اینستاگرام با نام IG Downloader آشنا خواهیم شد.

افزونه کروم برای دانلود از اینستاگرام

روز به روز استفاده از اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب در کشور ما بیشتر می شود. اکثر افراد زمان زیادی از وقت خود را برای آموزش، سرگرمی و یا حتی معرفی برند و کسب و کار خود در اینستاگرام صرف می کنند.

بسیاری از مواقع عکس ها و ویدیوهای جذابی در این شبکه ی اجتماعی پیدا می کنیم که نیاز داریم آن را در رسانه های دیگر خود به اشتراک بگذاریم. و یا در کامپیوتر خود برای دسترسی دوباره و راحت تر ذخیره داشته باشیم.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که نیاز دارید روزانه عکس ، ویدیو ، استوری از اینستاگرام دانلود کنید. افزونه IG Downloader می تواند به شما در این زمینه کمک کنید.

ویژگی های افزونه IG Downloader

 • عکس ها و ویدیو ها را با قرار گرفتن روی هر تصویر یا پست دانلود کنید.
 • برای دانلود کلی عکس ها و ویدیوهای یک پروفایل با کلیک بر روی آیکن دانلود در بالای صفحه پروفایل به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.
 • امکان دانلود استوری تنها با بازکردن آن و کلیک بر روی آیکون دانلود.

نحوه دانلود از اینستاگرام

برای دانلود از اینستاگرام ابتدا باید افزونه را از فروشگاه کروم نصب کنید . برای این کار کافی است از بالای همین آموزش به صفحه افزونه در فروشگاه کروم بروید و بر روی “add to chrome” کلیک کنید تا افزونه دانلود و نصب شود.

افزونه کروم برای دانلود از اینستاگرام

بعد از نصب کافی است که در مرورگر خود به اینستاگرام وب بروید. در صورتی که قبلا وارد نشده باشید برای ورود باید نام کاربری و رمز خود را وارد کنید.

برای دانلود کلی از عکس ها و ویدیوهای یک پروفایل ، کافی است صفحه مورد نظر خود را باز کنید. و روی دکمه دانلود در بالا کلیک کنید.

نحوه دانلود از اینستاگرام
دانلود کلی از اینستاگرام

برای دانلود ویدیو ها و تصاویر پست ها از یک پروفایل مشخص به صورت تکی، کافی است روی آن پست قرار بگیرید. و بر روی علامت دانلود کنید.در صورتی که پست به صورت اسلایدر باشد تمامی اسلاید ها دانلود خواهند شد.

افزونه کروم برای دانلود از اینستاگرام
دانلود پست

برای دانلود استوری ها هم به طور مشابه کافی است که یک استوری را باز کنیم. و بر روی آیکن دانلود در کنار آن کلیک کنیم مانند تصویر زیر:

نحوه دانلود از استوری اینستاگرام کروم
دانلود از استوری

نکته ۱: در صورتی که یک پست را باز کنید آیکن دانلود در کنار آیکن های لایک و ذخیره قرار خواهد گرفت.

نکته ۲: بهتر است در یک زمان مشخص تعداد زیادی از پست ها را دانلود نکنید. چون ممکن است چند دقیقه ای اینستاگرام شما را بلاک کند و اجازه دانلود بیشتر را ندهد.

شما هم اگر افزونه ای می شناسید یا تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال میشیم که در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.😀👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه نصب افزونه گوگل کروم

 1. وارد آدرس فروشگاه وب کروم شوید.
 2. نام افزونه مورد نظر خود را جستجو و پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید تا صفحه افزونه باز شود.
 3. در صفحه افزونه بر روی "Add to Chrome کلیک کنید.
 4. بعضی از افزونه ها برای تایید ممکن است نیاز به مجوز ها و دسترسی هایی داشته باشند. در این گونه موارد بر روی دکمه "Add extension" برای تایید دسترسی کلیک کنید.(البته باید از امنیت افزونه ها اطمینان کامل داشته باشد.)
 5. بعد از نصب ،آیکون افزونه به بالا سمت راست مرورگر کروم اضافه می شود. که می توانید از آن استفاده کنید.
 6. در صورتی که آیکن افزونه را نمی بینید در بالا سمت راست مرورگر کروم بر روی آیکن اکسنش های کروم  کلیک کنید و سپس پین افزونه را فعال کنید.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید آموزش کامل نصب ، دانلود و مدیریت افزونه های گوگل کروم را در سایت افزونه جو مشاهده کنید.