افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس

افزونه عضویت وردپرس-افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس-افزونه theme my login

 • آخرین بروز رسانی: 2 هفته قبل
 • تعداد نصب های فعال:+ 100000
 • نسخه افزونه: 7.1.1
 • امتیاز کاربران وردپرس :3.7 از 5 ستاره
 • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.4.2
 • حداقل نسخه وردپرس :5.4
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

از افزونه وردپرس پوسته ورود من یا theme my login برای عضویت و ثبت نام کاربر در وردپرس استفاده می شود. از این افزونه برای تغییر صفحه ورود پیش فرض وردپرس استفاده می شود.

چرا باید از افزونه های عضویت در وردپرس استفاده کنیم؟

می دانیم که صفحه ورود وردپرس به طور پیش فرض زیاد جالب نیست. چون از لوگو پیش فرض خود وردپرس در آن استفاده شده است. همچنین آدرس ورود به پیشخوان وردپرس هم مناسب نیست. در این زمینه افزونه تغییر آدرس ورود پیش فرض وردپرس معرفی شده است. اما اگر شما یک کسب و کار آنلاین و یا یک سایت عضویت کاربران داشته باشید. نیاز خواهید داشت. که صفحه ورود پیش فرض را تغییر دهید.

افزونه theme my login
افزونه theme my login

افزونه های زیادی برای سفارشی سازی فرم های ثبت نام و ورود کاربر در وردپرس همچون افزونه های فرم ساز وجود دارد. اما مزیت افزونه theme my login در رایگان بودن و سادگی در استفاده از آن است.در ادامه بعضی از ویژگی های این افزونه وردپرس ذکر شده است.

ویژگی های افزونه

 • تغییر آدرس های ورود و ثبت نام پیش فرض کاربران
 • فرم های ورود و ثبت نام سفارشی
 • فرم های فراموشی رمز عبور در سمت کاربر
 • امکان تعیین نوع ثبت نام، با نام کاربری و ایمیل و همچنین انتخاب رمز توسط کاربر
 • استفاده از افزونه در قسمت ابزارک ها و منو ی سایت
 • سازگاری با افزونه های دیگر همچون ووکامرس
 • امکان نصب با افزونه های دیگر مانند افزونه ریکپچا وردپرس
 • امکان استفاده از شورتکد های مختلف افزونه
 • و…

نصب و فعال سازی افزونه theme my login

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه وردپرس که در این زمینه می توانید راهنمای نصب افزونه وردپرس را بخوانید.نام پوسته ورود من در بخش پیشخوان وردپرس قرار می گیرد. این افزونه بعد از نصب قابل استفاده است. و نیاز به هیچ گونه پیکربندی خاصی ندارد. همین الان هم اگر آدرس ورود به وردپرس به طور مثال https:yourdomain.com/wp-admin را وارد کنید. خواهید دید که هم آدرس ورود و هم صفحه ورود پیش فرض شما تغییر کرده است. و فرم واستایل قالب را به خود گرفته است که در تصویر زیر می توانید آن را ببینید.

افزونه عضویت وردپرس
افزونه عضویت وردپرس

استفاده از افزونه

در ادامه شما به راحتی می توانید از این افزونه وردپرس در قسمت فهرست سایت یا ابزارک ها استفاده کنید.برای افزودن فرم ها به قسمت نوار کناری سایت به قسمت نمایش و ابزارک ها بروید و به راحتی ابزارک پوسته ورود من را به لیست ابزارک ها اضافه کنید. در تنظیمات ابزارک و در قسمت action نوع فرم را انتخاب می کنید. اگر تیک پایین را هم بزنید، لینک های دیگر مانند لینک ورود نیز در زیر فرم قابل نمایش است.

افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس
افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس

در ادامه فرم ثبت نام کاربر را درقسمت سایدبارسایت می بینید.

افزونه theme my login
افزونه theme my login

همچنین پس از ورود کاربر به سایت خواهید دید ،فرم ثبت نام در قسمت نوار کناری سایت تبدیل به پروفایل کاربر خواهد شد.

افزونه پوسته ورود من
افزونه پوسته ورود من

نکته مهم:برای اینکه قسمت ثبت نام فعال باشد. دقت کنید در بخش تنظیمات عمومی وردپرس، عضویت کاربران فعال باشد.

همچنین شما به راحتی می توانید از این افزونه وردپرس در قسمت فهرست یا منوی سایت خود استفاده کنید.کافی است از قسمت نمایش»فهرست ها فهرست موردنظر خود را ویرایش کنید. خواهید دید که نام افزونه به لیست کناری اضافه شده است که می توانید فرم مورد نظر خود را به لیست اضافه کنید.

پیشنهاد می شود بخوانید:افزودن آیکون به منو وردپرس

تنظیمات افزونه

همان طور که گفته شد این افزونه بلافاصله بعد از نصب قابل استفاده است. اما در این قسمت تنظیمات ساده ای وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید. مانند تغییر فیلدهای ثبت نام یا آدرس های فرم ها. برای دسترسی به تنظیمات به قسمت پوسته ورود من و تنظیمات عمومی بروید.

افزونه عضویت وردپرس
افزونه عضویت وردپرس

در قسمت نوع ورود و ثبت نام انتخاب می کنید در فرم ها از چه مواردی استفاده شود. در حالت پیش فرض از تنظیمات خود سایت و پوسته شما پیروی می کند.

 • رمز های عبور:اجازه به کاربران برای تعیین رمز عبور هنگام ثبت نام در این صورت فیلد رمز به فرم ثبت نام اضافه می شود.
 • ورود خودکار: کاربران بلافاصله پس از ثبت نام وارد سایت می شوند. و نیاز به ورود مجدد نیست.

نامک ها:با نصب افزونه به طور پیش فرض آدرس های مربوط به صفحات مختلف همچون ثبت نام، ورود و… ایجاد می شود. با این حال شما اگر بخواهید که آدرس ها را تغییر دهید یا برگه ها را سفارشی سازی کنید. می توانید از کدهای کوتاه یا شورتکد های افزونه theme my login استفاده کنید. در ادامه این کدها را بررسی خواهیم کرد.

نکته:مزیت استفاده از کدها در این است. که می توانید صفحات را به دلخواه خود ایجاد کنید مثلا از تصاویر در برگه مورد نظر خود استفاده کنید و یا از صفحه سازها استفاده کنید. که در ادامه ما یک مورد را بررسی خواهیم کرد.

افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس
افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس

به طور مثال برای ایجاد صفحه ی مربوط به عضویت کاربران کد کوتاه [theme-my-login action=”register”] را در یک برگه قرار دهید و پس از انتشار برگه، آدرس بعد از نام دامنه اصلی که همان نام برگه شماست را در قسمت نام نویسی قرار دهید. به تصویر زیر دقت کنید.

شورتکد افزونه ثبت نام
شورتکد افزونه ثبت نام

در ادامه بقیه ی کد های این افزونه را ببینید.

 • [theme-my-login action=”login”] کد مربوط به فرم ورود
 • [theme-my-login action=”lostpassword”]رمز فراموش شده
 • [theme-my-login action=”resetpass”]نو سازی رمز

سفارشی سازی افزونه عضویت وردپرس

تا اینجا ما توانستیم کار اصلی که همان ایجاد فرایند عضویت بود را انجام دهیم. اما شاید شما بخواهید برای جلب توجه کاربران خود صفحات عضویت زیباتری ایجاد کنید. همان طور که قبلا هم در قسمت نامک ها گفته شد باید از شورتکد ها در برگه ها برای سفارشی سازی بیشتر استفاده کنیم.یک راه ساده استفاده از ویرایشگر پیش فرض وردپرس و استفاده از المان های ساده مانند نوشته و متن در کنار کد کوتاه است.

اما راه دیگر استفاده از افزونه های صفحه ساز همچون ویژوال کامپوزر برای سفارشی سازی برگه است. در این زمینه آموزش کامل ویژوال کامپوزر را می توانید ببینید. برای استفاده از این افزونه در ویژوال کامپوزر می توانید در قسمت تنظیمات ویژوال کامپوزر و بخش کدهای کوتاه ، کد های این افزونه مانند کد ثبت نام و ورود که در بالا گفته شد را وارد کنید.

پس از وارد کردن کدها از المان افزونه در ویژوال کامپوزر می توانید استفاده کنید. کافی است در قسمت تنظیمات المان، Action مربوط را وارد کنید. ما در ادامه یک صفحه سفارشی ثبت نام و ورود کاربران در دو ستون ایجاد کرده ایم که تصویر نهایی را در قسمت اول آموزش می بینید.

انتخاب Action
انتخاب Action
افزونه عضویت
افزونه عضویت

افزودنی های افزونه

تا اینجا در مورد فرایند ثبت نام و عضویت کاربران وردپرس صحبت شد. این افزونه دارای یک سری افزودنی ها برای تکمیل فرآیند است. همچون افزودن ریکپچا گوگل یا ایجاد پروفایل برای کاربران و امکان ویرایش آن ها توسط کاربر در محیط وبسایت. برای دیدن این قسمت، به بخش پوسته ورود من»بر نامه های افزودنی ها بروید. به طور مثال می توانید از افزونه ریکپچا گوگل که ما معرفی کردید استفاده کنید.

خلاصه:در این آموزش با افزونه theme my login برای ثبت نام و عضویت کاربران در وردپرس آشنا شدیم. شما می توانید برای دیدن افزونه های دیگر به بخش دسته بندی افزونه وردپرس بروید.

پیشنهاد می شود بخوانید: افزونه ارسال تیکت پشتیبانی وردپرس

۱+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.