افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی

افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی Persian Woocommerce SMS

 • آخرین بروز رسانی: 2 ماه قبل
 • تعداد نصب های فعال:+ 10000
 • نسخه افزونه: 4.4.0
 • امتیاز کاربران وردپرس :4.7 از 5 ستاره
 • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.6.3
 • حداقل نسخه وردپرس :4.0
دانلود افزونه وردپرس افزونه پیامک ووکامرس Persian WooCommerce SMS
لینک دانلود
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

2 سال عضو افزونه جو

افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی Persian Woocommerce SMS یک افزونه رایگان برای ارسال پیامک تغییر وضعیت سفارش و پیام های اطلاع رسانی به مشتریان ،مدیران و فروشندگان مختلف است.

برای فعال سازی ارسال پیامک با این افزونه وردپرس نیاز به اشتراک در پنل پیامکی دارید که در ادامه نحوه فعال سازی پنل پیامکی پیشنهادی سایت افزونه جو توضیح داده می شود.

ویژگی های افزونه پیامک ووکامرس فارسی

 • ارسال پیامک وضعیت سفارش به مشتریان ،فروشندگان و مدیران در وضعیت های مختلف سفارش(تکمیل شده، معلق شده و…)
 • ارسال پیامک تغییر وضعیت سفارش
 • پشتیبانی از انواع پنل های پیامکی فارسی
 • خبرنامه حرفه ای محصولات برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی از وضعیت موجود شدن محصولات ، تخفیف ها و…
 • امکان ارسال پیامک به صورت دستی و خودکار
 • و….

تنظیمات افزونه Persian Woocommerce SMS

با توجه به رایگان بودن این افزونه وردپرس می توانید آن را از پیشخوان وردپرس نصب و فعال سازی کنید . بعد از نصب افزونه یک قسمت با نام “تنظیمات پیامک” به ووکامرس فارسی اضافه می شود.

افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی
افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی

فعال سازی ارسال پیامک در ووکامرس

اولین و مهم ترین قسمت از تنظیمت افزونه پیامکی ووکارس مربوط به انتخاب درگاه پیامکی است. برای فعال سازی ارسال پیامک به مشتریان نیاز به اشتراک در یکی از درگاه های پیامکی دارید. می توانید از لینک پایین همین صفحه نسبت با ثبت نام در درگاه پیشنهادی سایت افزونه جو اقدام کنید.

فعال سازی درگاه پیامکی ووکامرس
فعال سازی درگاه پیامکی ووکامرس

وبسرویس پیامک:با اشتراک و خرید پنل پیامکی اطلاعات لازم برای اتصال به درگاه به شما داده می شود. درگاه پیشنهادی ما درگاه فراز اس ام اس است که در تصویر بالا مشاده می کنید. در صورت اشتراک در پنل فراز نام کاربری و رمز همان اطلاعات حساب شما در پنل خواهد بود.

شماره ارسال کنند: درگاه فراز از خطوط خدماتی برای ارسال پیامک به مشتریان استفاده می کند . در نتیجه حتی به مشتریانی که ارسال پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک ارسال می شود.

لینک ارسال پیامک در ادمین بار: با فعال سازی این قسمت، لینک تنظیمات افزونه پیامک ووکامرس در بخش ادمین بار(فهرست بالایی وردپرس) برای دسترسی سریع تر قرار داده می شود.

تنظیمات افزونه Persian Woocommerce SMS
تنظیمات افزونه Persian Woocommerce SMS

پیامک مدیر کل:

با فعال سازی این قسمت می توانید تنظیم کنید. که در چه وضعیت های به مدیران پیامک ارسال شود. این تنظیمات شامل اطلاع رسانی های موجودی محصولات و یا تغییر وضعیت سفارشات فروشگاه ووکامرس است. خوشبختانه همه ی تنظیمات کاملا به فارسی و ساده است.

افزونه ارسال پیامک در ووکامرس فارسی
افزونه ارسال پیامک در ووکامرس فارسی

در ادامه همین صفحه تنظیمات مربوط به متن پیام های ارسالی به مدیران و همچنین متغیرهای قابل استفاده ووکامرس، در متن پیامک ها قابل مشاهده است. لیست متغیر ها را در تصویر زیر می بینید. متن ها به طور پیش فرض مناسب هستند فقط در صورت نیاز می توانید آن ها را تغییر دهید.

تنظیمات افزونه Persian Woocommerce SMS
تنظیمات افزونه Persian Woocommerce SMS

برای آشنایی بیشتر با ووکامرس می توانید: مقاله معرفی افزونه ووکامرس را بخوانید.

پیامک مشتری

به طور مشابه می توانید ارسال پیامک به مشتریان را در این قسمت فعال سازی کنید . همچنین تعیین کنید که در چه زمان هایی و چه متنی برای مشتریان ووکامرس ارسال شود. تنظیمات مهم توضیح داده می شود.

افزونه ارسال پیامک در ووکامرس فارسی
افزونه ارسال پیامک در ووکامرس فارسی
 1. فعال سازی ارسال پیامک به مشتری
 2. امکان ارسال پیام به مشتری در صفحه مشاهده جزئیات سفارش(تصویر پایین را ببینید)
 3. به مشتری اجازه دهیم که خودش انتخاب کند که می خواهد پیامک دریافت کند یا خیر.
ارسال پیامک در صفحه جزئیات سفارش ووکامرس
ارسال پیامک در صفحه جزئیات سفارش ووکامرس

در ادامه صفحه هم تنظیمات مرتبطی وجود دارد که با توجه به فارسی بودن تنظیمات از آن می گذریم.

ارسال پیامک به فروشندگان محصول در ووکامرس

در صورتی که فروشگاه شما از حالت چند فروشندگی پشتیبانی می کند . با فعال کردن این گزینه در صورتی که وضعیت یکی از محصولات فروشنده تغییر پیدا کند . یا سفارشی ثبت شود به فروشنده پیامک ارسال می شود.

ارسال پیامک در ووکامرس
ارسال پیامک در ووکامرس
 • ارسال پیامک به فروشندگان: فعال سازی ارسال پیامک به فروشندگان محصول
 • یوزر متای فروشندگان: به طور معمول این افزونه در صفحه ویرایش هر محصول یک فیلد به نام پیامک قرار می دهد. تا فروشنده شماره خود را وارد کند. در این صورت برای هر محصول باید این کار را انجام دهید. اما در دیتابیس وردپرس جدولی وجود دارد با نام یوزر متا که اطلاعات جانبی هر کاربر مثل شماره موبایل را نگه می دارد. در این جدول هر ردیف یک کلید و یک مقدار دارد. اگر بتوانید کلید شماره موبایل را از جدول در اینجا قرار دهید به طور خودکار به شماره فروشندگان پیامک ارسال می شود.
 • پست متا موبایل: در صورتی که افزونه دیگری این اطلاعات را در جدول یوزر متا ذخیره نکند. احتمالا می توانید در جدول پست متا پیدا کنید و اینجا وارد کنید.

ایجاد خبرنامه محصولات ووکامرس

یکی از امکانات جالب افزونه پیامک ووکامرس امکان تنظیم خبرنامه و گرداوری شماره مشتریان برای اطلاع رسانی مشتریان از تخفیف ها ،حراج محصولات و موجود شدن محصولات است.

خبرنامه پیامکی ووکامرس
خبرنامه پیامکی ووکامرس
 1. فعال سازی خبرنامه ووکامرس
 2. اعمال تنظیمات خبرنامه برای محصولات قدیمی که قبل از نصب افزونه ارسال پیامک ایجاد شده اند.
 3. فرم عضویت در خبرنامه: تنظیمات مربوط به فرم عضویت در خبرنامه برای مشتریان که می توانید مشخص کنید فرم در کجای صفحه محصول به نمایش درآید همچنین با انتخاب گزینه سوم می توانید از شورتکد افزونه برای نمایش فرم در هر جای دلخواه استفاده کنید. یک نمونه از فرم خبرنامه را در تصویر زیر می بینید.
خبرنامه پیامکی ووکامرس
خبرنامه پیامکی ووکامرس

نمایش خبرنامه پیامکی ووکامرس در ابزارک ها

در تصویر نمونه فرم عضویت در خبرنامه ووکامرس را در صفحه هر محصول می بینید همان طور که گفته شد شما می توانید از شورتکد افزونه هم برای نمایش خبرنام در هرجای دلخواه استفاده کنید. این افزونه ووکامرس یک ابزارک خبرنامه هم ایجاد می کند که می توانید برای نمایش فرم خبرنامه در ستون کناری یا فوتر سایت استفاده کنید.

ابزارک خبرنامه پیامکی ووکامرس
ابزارک خبرنامه پیامکی ووکامرس

در ادامه صفحه تنظیمات مرتبط با متن پیامک ارسالی به مشتریان خبرنامه و فعال سازی زمان هایی که می خواهید به کاربران پیامک ارسال شود وجود دارد. که کاملا فارسی و ساده است.

مشترکین خبرنامه

در این قسمت اطلاعات مربوط به مشترکینی که عضو خبرنامه شده اند وجود دارند. شما همچنین می توانید به طور دستی هم شماره اضافه کنید.

مشترکین خبرنامه پیامکی ووکامرس
مشترکین خبرنامه پیامکی ووکامرس

ارسال پیامک به صورت دستی

علاوه بر پیامک هایی که می توانید تنظیم کنید تا به صورت خودکار به کاربران مختلف، مشتریان ،فروشندگان و مدیر ارسال شود. در این قسمت می توانید به صورت دستی هم پیامک ارسال کنید البته با توجه به اینکه در این قسمت شماره ها را باید به صورت دستی وارد کنید فقط در موارد خاص مثلا ارسال پیامک به مدیران می توانید از آن استفاده کنید.

ارسال پیامک دستی در ووکامرس
ارسال پیامک دستی در ووکامرس

آرشیو پیامک ها

در بخش آخر از تنظیمات افزونه پیامک ووکامرس فارسی می توانید لیست پیامک ها ی ارسال شده به صورت خودکار و دستی در زمان های مختلف و به کاربران مختلف را ببینید.

افزونه های دیگر پیامک وردپرس

در این آموزش با افزونه Persian Woocommerce SMS برای ارسال پیامک در ووکامرس آشنا شدیم اما افزونه های متعدد دیگری در وردپرس برای پیامک توسعه داده شده اند. مثل افزونه دیجیتس یا همان افزونه ثبت نام با شماره موبایل وردپرس که کاربران می توانند با وارد کردن شماره و ارسال کد فعال سازی، ثبت نام و یا وارد سایت شوند. افزونه ی دیگر افزونه پیامک وردپرس است که برای ارسال پیامک های مختلف به کاربران در زمان های مختلف و ایجاد لیست خبرنامه از آن استفاده می شود.

از طریق لینک زیر می توانید نسبت به اشتراک در پنل پیامکی فراز اس ام اس و خرید پنل مورد نیاز خود اقدام کنید. کد تخفیف اختصاصی افزونه جو: afzonejo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.