افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

بهترین افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس-افزونه AddToAny Share Buttons

 • آخرین بروز رسانی: 4 هفته قبل
 • تعداد نصب های فعال:+ 500000
 • نسخه افزونه: 1.7.41
 • امتیاز کاربران وردپرس :4.7 از 5 ستاره
 • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.4.2
 • حداقل نسخه وردپرس :3.7
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

از افزونه وردپرس AddToAny Share Buttons برای اشتراک گذاری مطالب وردپرس ، درشبکه های اجتماعی استفاده می شود. این افزونه کاملا رایگان بوده ،همه ی شبکه های اجتماعی را شامل می شود.این افزونه محبوب ترین افزونه وردپرس در این زمینه است.

همچنین می توانید ببینید: افزونه امتیازدهی ستاره ای وردپرس

ویژگی های افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

استفاده از افزونه های اشتراک گذاری باعث انتشار مطالب شما در شبکه های اجتماعی پر بازدید و در نتیجه جذب کاربران به سوی وبسایت شما می شود. افزونه AddToAny Share Buttons از بیش از ۱۰۰ شبکه اجتماعی پشتیبانی می کند.

از این افزونه می توانید در هرجای متن خود بالا،پایین یا درون نوشته به صورت افقی یا عمودی استفاده کنید.یا به صورت پیمایشی در ستون کناری هر نوشته. مهم ترین ویژگی های این افزونه عبارتند از:

 • پشتیبانی از انواع رنگ ها واندازه های متفاوت برای شبکه های اجتماعی
 • دارای کد های بهینه به منظور بالا بردن سرعت بارگذاری
 • دارای دکمه انتخاب از میان شبکه های بیشتر برای کاربر و امکان جستجو در میان شبکه ها(جستجوی یکپارچه) افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس
 • پشتیبانی از حالت استاندارد نمایش شبکه های اجتماعی در هر نقطه از پست ها یا برگه ها و صفحات مختلف
 • همچنین حالت شناور، برای نمایش شبکه های اجتماعی در کنار نوشته به هنگام پیمایش برگه ها توسط کاربر به سمت بالا یا پایین
 • واکنش گرا بودن نسبت به انواع دستگاه های موبایلی یا تبلت
 • دارای دکمه های شمارنده ی اشتراک های کاربران افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس
 • ابزارک مربوط به نمایش شبکه های اجتماعی در سایدبارها یا فوتر افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تنظیمات افزونه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

پس از نصب وفعال سازی افزونه نام AddToAny در قسمت تنظیمات قرار می گیرد. که با کلیک بر روی آن وارد تنظیمات افزونه می شوید.افزونه دارای دو تب استاندارد که دکمه های اشتراک گذاری را می توانید. در هرجایی بالا، پایین یا درون نوشته قرار دهید.

و حالت Floating یا شناور که دکمه های اشتراک گذاری را به صورت افقی یا عمودی به کنار برگه ها یا نوشته ها می چسپاند. و با اسکرول یا پیمایش کاربر به سمت بالا یا پایین باقی می ماند.

افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی حالت شناور چسبیده به کنار نوشته

تنظیمات حالت استاندارد

مهم ترین تنظیمات افزونه AddToAny Share Buttons در زیر شرح داده شده است.

افزونه AddToAny Share Buttons
تنظیمات افزونه AddToAny Share Buttons

Icon style: در ابتدا می توانید اندازه آیکون ها را به پیکسل کم یا زیاد کنید. و سپس رنگ پس زمینه و رنگ اصلی آیکون ها راتغییر دهید. که به صورت orginal(همان رنگ اصلی آیکون ها که این حابت توصیه می شود) ،حالت transparent یا شفاف و حالت سوم می توانید یک رنگ شخصی انتخاب کنید.

Share Buttons:دکمه های مربوط به آیکون های اجتماعی در این قسمت قرار دارند.با زدن بر روی حذف/اضافه لیست آیکون ها باز می شود. که می توانید از بین بیشتر از ۱۰۰ آیکون برای اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی انتخاب کنید. و با دوباره کلیک بر روی آن،آیکون را حذف کنید.

افزونه AddToAny Share Buttons
دکمه های اشتراک گذاری افزونه AddToAny Share Buttons

همچنین برای آیکون هایی که از شمارش تعداد اشتراک ها پشتیبانی می کنند. مثل فیسبوک یا Pinterest پس از انتخاب، یک فلش به سمت پایین زیر آیکون ظاهر می شود. که با کلیک بر روی آن می توانید حالت شمارش لایک ها توسط کاربران را فعال کنید.

افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس
انتخاب شمارنده ی اشتراک ها

Universal Button:دکمه ی + مانند که کاربر با زدن بر روی این آیکون همه ی شبکه های اجتماعی را می بیند. و می تواند از بین آن ها انتخاب کند.همچنین می توانید در ادامه تصویر این آیکون را عوض کنید. یا از یک متن به جای تصویر استفاده کنید. یا با قراردادن بر روی هیچ کدام اصلا آن را غیر فعال کنید. همچنین می توانید. شمارنده ی اشتراک های مربوط به این آیکون را فعال کنید. که در این صورت مجموع اشتراک ها را می شمارد.

افزونه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
دکمه ی Universal

قرار دادن: در این قسمت انتخاب می کنید. که افزونه در چه صفحاتی از سایت شما فعال باشد. اگر تیک گزینه اول را فعال کنید. افزونه در نوشته های شما فعال خواهد بود. همچنین می توانید. جایگاه آن را در بالا، پایین نوشته یا به صورت اختصاصی تعیین کنید.همچنین می توانید می توانید انتخاب کنید، افزونه در صفحات بایگانی،خوراک، برگه ها، نمونه کارها رسانه ها،محصولات و… فعال باشد.

افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس
انتخاب صفحات

ادامه ی تنظیمات مربوط به قرار دادن کدهای اختصاصی برنامه نویسی است. که می توانید از آن صرف نظر کنید.

توصیه می شود بخوانید: افزونه فرم تماس با ما وردپرس

حالت Floating

اگر می خواهید دکمه های شبکه های اجتماعی در کنار برگه ها یا نوشته ها به حالت ثابت قرار گیرند. و با پیمایش صفحه توسط کاربر تغییر حالت پیدا نکنند.از این حالت استفاده کنید.

افزونه AddToAny Share Buttons
افزونه AddToAny Share Buttons حالت شناور

تنظیمات این قسمت به دو حالت Vertical(عمودی) , Horizontal(افقی) هستند. که هردوی این تنظیمات مشابه هستند. فقط شکل قرارگیری آیکون ها در سایت به صورت عمودی یا افقی متفاوت است.

در قسمت اول قرار دادن انتخاب می کنید. که آیکون ها در سمت چب،راست یا میانه قرار گیرند. ویا گزینه ی آخر آن را غیر فعال می کند. بقیه ی تنظیمات مربوط به حالت واکنش گرا و فاصله آیکون ها از بالا وطرفین است.

و در نهایت برای استفاده از افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در قسمت ابزارک ها می توانید.از قسمت نمایش و ابزارک ها از آن استفاده کنید.

افزونه AddToAny Share Buttons
افزونه AddToAny Share Buttons
۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.