افزونه تخفیف در تعداد

افزونه تخفیف گروهی ووکامرس-افزونه تخفیف در تعداد Discount Rules for WooCommerce

 • آخرین بروز رسانی: 1 هفته قبل
 • تعداد نصب های فعال:+ 30000
 • نسخه افزونه: 1.9.12
 • امتیاز کاربران وردپرس :4.7 از 5 ستاره
 • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.4.2
 • حداقل نسخه وردپرس :4.6.1
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

از افزونه Discount Rules for WooCommerce برای ایجاد تخفیخف گروهی در ووکامرس،تخفیف در تعداد، تخفیف براساس مجموع خرید و ایجاد تخفیف پویا در ووکامرس برحسب در صد، یا مقدار ثابت استفاده می شود. این افزونه وردپرس در نسخه های تجاری و رایگان عرضه شده است. که در این آموزش نسخه رایگان استفاده شده است.

منظور از تخفیف گروهی در ووکامرس چیست؟

می دانیم در ووکامرس امکان ایجاد تخفیف با استفاده از کوپن ها، یا ایجاد تخفیف برای محصول تکی(فروش ویژه) وجود دارد.اما این تخفیف ها محدودیت هایی دارند.اما شاید شما بخواهید براساس تعداد خرید یا ارزش خرید تخفیف گروهی قرار دهید.

مثلا اگر کاربری ۱۰ تا از یک محصول را خرید برایش ۱۵% تخفیف قرار دهید؟یا مثلا اگر خرید کاربر از مقدری بالاتر رفت مثلا ۵۰۰۰۰۰ تومان ۱۰% تخفیف برایش قائل شوید.برای این کار کافی است. ازاین افزونه برای ایجاد تخفیف عمده در ووکامرس استفاده کنید.

تنظیمات افزونه Discount Rules for WooCommerce

بعد از نصب وفعال سازی ، نام Woo Discount Rules در زیر منوی ووکامرس قرار می گیرد. که کافی است. بر روی آن کلیک کنید.افزونه از سه تب تشکیل شده است. که دو تای اول برای ایجاد تخفیف و تب سوم setting مربوط به تنظیمات است. حتی بدون دست زدن به قسمت تنظیمات هم افزونه بدرستی کار خود را انجام دهد.

افزونه تخفیف گروهی ووکامرس
افزونه تخفیف گروهی ووکامرس

با توجه به گستردگی تنظیمات فقط چند تا از موارد مهم آن بررسی می شود.

در قسمت General:گزینه Force refresh the cart widget ، این گزینه بدین معنی است که وقتی کاربر محصولی را از سبد حذف یا اضافه می کنید. به طور خودکار سبد را بروزرسانی کند.که می توانید این گزینه را فعال کنید.

همچنین گزینه Choose how discount rules should work… برای این است.که تعیین کنید. وقتی کوپن های تخفیف ووکامرس فعال است. اولویت با کدام یک از تخفیف ها ،تخفیف افزونه،تخفیف کوپن ها باشد. یا هردو همزان فعال باشد.که بهترین گزینه همان Dissable coupones است. که کوپن های تخفیف را درنظر نمی گیرد.

افزونه تخفیف در تعداد
افزونه تخفیف در تعداد

برای ذخیره تنظیمات کافی است از بالا بر روی save کلیک کنید.

نحوه ایجاد تخفیف در افزونه

در ادامه با یک مثال نحوه ایجاد تخفیف گروهی در ووکامرس با این افزونه را یاد خواهم گرفت.

روش اول تخفیف در تعداد

با این روش می توانید برحسب تعداد محصولاتی که کاربر می خرد. تخفیف ایجاد کنید. که این تخفیف برای قیمت هر محصول تکی محاسبه می شود.کافی است بر روی تب اول Price Discount Rules قرار گیرید.

برای ایجاد یک تخفیف جدید بر روی Add new Rule کلیک کنید.در این قسمت کافی است . اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. وسپس بر روی Next کلیک کنید.

 Discount Rules for WooCommerce
Discount Rules for WooCommerce
 • Priority:اولویت تخفیف را مشخص کنید. برای اینکه ممکن است. چند تخفیف با هم فعال باشند.
 • Rule Name:نام تخفیف
 • Rule Description:توضیحات مربوط به تخفیف
 • Method:نوع تخفیف که در نسخه رایگان فقط همان گزینه اول فعال است.
 • در قسمت آخر هم فقط کافی است تاریخ شروع و پایان تخفیف را وارد کنید.بازهم بر روی بعدی کلیک کنید.

در این مرحله می توانید. همه ی محصولات را انتخاب کنید(All Products) یا با زدن بر روی specific محصولاتی را که می خواهید جستجو و انتخاب کنید. همچنین شما می توانید همه ی محصولات را انتخاب و در قسمت Exclude محصولاتی را که نمی خواهید از لیست خارج کنید.

تخفیف عمده در ووکامرس
تخفیف عمده در ووکامرس

بقیه ی قسمت ها مثل انتخاب کاربران، یا تخفیخف براساس سابقه خرید مربوط به نسخه تجاری است.بر روی بعدی کلیک کنید تا وارد مرحله ی آخر شوید.

در مرحله آخر فقط کافی است به ترتیب حداقل و حداکثر تعداد خرید توسط کاربر برای این که تخفیف اعمال شود. را وارد کنید. مثلا در تصویر زیر این بازه بین ۳-۵ با تخفیف ۱۰ درصد ایجاد شده است.(در نسخه رایگان فقط امکان ایجاد تخفیف درصدی وجود دارد).

افزونه تخفیف گروهی ووکامرس
افزونه تخفیف گروهی ووکامرس

همچنین می توانید با زدن بر روی Duplicate یک کپی از آن ایجاد کنید و این بار بازه تعداد خرید را بر روی۶ تا ۲۰ خرید قرار داده ایم و نرخ تخفیف ۲۰ درصد.

در تصویر زیر جدول مربوط به تخفیف ها رادر صفحه هر محصول بعد از ایجاد می بینید.

قیمت گذاری پویا در ووکامرس
جدول تخفیف در ووکامرس

در دو تصویر زیر می بینید که بر اساس تعداد خرید تخفیف ها ابتدا بر روی محصول تکی و در نتیجه مجموع خرید اعمال شده است.

افزونه تخفیف گروهی ووکامرس
افزونه تخفیف گروهی ووکامرس
 Discount Rules for WooCommerce
Discount Rules for WooCommerce

خلاصه

در این آموزش با افزونه Discount Rules for WooCommerce نحوه ایجاد تخفیف گروهی در ووکامرس را یادگرفتیم. برای ایجاد تخفیف در مجموع خرید باید از تب دوم افزونه اقدام کنید.

۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.