پنهان کردن پست در وردپرس

پنهان کردن پست از صفحات در وردپرس -افزونه WordPress Hide Posts

  • آخرین بروز رسانی: 2 ماه قبل
  • تعداد نصب های فعال:+ 8000
  • نسخه افزونه: 0.5.1
  • امتیاز کاربران وردپرس :5 از 5 ستاره
  • نسخه وردپرس : آزمایش شده تا 5.4.2
  • حداقل نسخه وردپرس :4.0
دانلود افزونه از وردپرس
اطلاعات نویسنده
پژمان تیموری

1 سال عضو افزونه جو

اگر به دنبال یک افزونه وردپرس برای پنهان کردن پست از صفحات مختلف مانند دسته بندی ها ،صفحه اول یا حتی پنهن کرن محصولات هستید . افزونه WordPress Hide Posts می تواند به شما کمک کند.

می دانیم که در وردپرس شما می توانید یک پست را به حالت خصوصی در بیاورید. که فقط مدیر سایت یا ویرایشگر بتواند آن ها را ببینند. یا برای پست ها رمز بگذارید. اما شاید بخواهید پست هایتان را از صفحات خاصی مانند صفحه اول یا صفحات بلاگ پنهان کنید. تا فقط افرادی که آدرس یکتای آن نوشته را دارند بتوانند آن را مشاهده کنند.

افزونه پنهان کردن پست از صفحات
افزونه پنهان کردن پست از صفحات

نحوه پنهان کردن پست در وردپرس ؟

برای این کار کافی است. افزونه وردپرس WordPress Hide Posts را به راحتی نصب کنید. در این مورد می توانید مقاله نحوه نصب افزونه وردپرس را بخوانید. بعد از فعال سازی افزونه در قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس بر روی نام افزونه کلیک کنید.

توصیه می شود بخوانید نصب گروهی افزونه ها در وردپرس

به طور پیش فرض شما می توانید از این افزونه برای پنهان کردن پست ها استفاده کنید. اما اگر می خواهید برای Post type های دیگر مانند برگه ها یا محصولات این کار را انجام دهید کافی است . تیک آن ها را بزنید و بر روی ذخیره کلیک کنید.

افزونه WordPress Hide Posts
افزونه WordPress Hide Posts

پنهان کردن پست از صفحات

برای این کار کافی است. یکی از پست هایتان را باز کنید در قسمت سمت چب تنظیمات افزونه را می بینید. به راحتی می توانید هریک از صفحاتی را که می خواهید انتخاب کنید. تا پست از آن ها پنهان شود. که به ترتیب شامل صفحه نخست، دسته بندی ها ، جستجو، برچسب ها و صفحه نویسندگان است.

پنهان کردن پست در وردپرس
پنهان کردن پست در وردپرس

پنهان کردن محصولات از صفحات مختلف فروشگاه

در بروز رسانی های اخیر این افزونه وردپرس این امکان بوجود آمده که شما بتوانید از افزونه برای پنهان کردن محصولات یا هر Post type دیگری مانند برگه ها از دید کاربران استفاده کنید. فقط همان طور گفته شد باید در قسمت تنظیمات تیک product را فعال می کردید.

در ادامه مثل حالت قبل کافی است یکی از محصولات را باز کنید. و تیک صفحاتی که می خواهید محصول از آن ها پنهان شود را انتخاب کنید.

نکات افزونه WordPress Hide Posts

در این آموزش با یک افزونه وردپرس، با نحوه پنهان کردن پست ها در وردپرس یا به طور کلی هر نوع دیگر نوشته آشنا شدیم .اما در استفاده از این افزونه باید به نکات زیر دقت کنیم:

  • این افزونه فقط پست ها را از دید کاربران در صفحات مختلف پنهان می کند. نه از دید گوگل یعنی گوگل همچنان می تواند این صفحه را بررسی کند.
  • همچنین کاربران با داشتن آدرس یکتای نوشته ها می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

توصیه می شود بخوانید : افزونه حذف گروهی پست ها در وردپرس

۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز آموزشی برای این افزونه تهیه نشده است.